Topic: Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн  “Тарас. Повернення”

http://i.imgur.com/5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Бурлаки згодились з Бродовським по три карбованцi на мiсяць, на його харчах i пiшли до казарм.  Фільм Тарас. Повернення – Йди, йди, припильнуй самовара, – мовив до неї Стальський, – ми вже тут дамо собі раду. – Не дiжде вiн того! – крикнув Микола, i його очi заблищали, неначе хто кинув двома iскрами, як у того вовка. .

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Чом це ти, Лаврін, і досі не йдеш у поле? Чи ти не бачиш, що сонце вже от-от поверне на полудень? – спитав Кайдаш. – Та нащо ж ти оце запрягаєш воли? – Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. Раз Нимидора сидiла коло вiкна й дивилась в одчинену кватирку. В садку зеленiли вишнi й грушi, щебетали соловейки, а в далекому лузi мiж вербами кувала зозуля. Коли це повз самий її вид пурхнула в кватирку ластiвка, покрутилась у хатi кругом стiн, сiла на образ, пощебетала, знялась, знов пурхнула назад в кватирку i сховалась в вишнях. 

Тарас. Повернення фільми онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). 

Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала. – Вже менi осточортiло тинятись по сахарнях, – промовив Микола. – Ходiм, бра, ще на степи. Адже ж i нашi вербiвцi не раз ходили на заробiтки на степи i в Одес. Декотрi поприносили додому чимало грошей. 

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми 

– Так, пані. Я тілько задля вас записався на ті лекції, щоб могти бачити вас, чути ваш голос, говорити з вами, пізнати вас троха ближче. – Овва, через таке паскудство та оце тікала б за границю! Тікай сама хоч під шум, під греблю! – ґвалтувала Мотря. – Ти злодюга, ти відьма! 

.

kro bca lwn mtu hhd exe jgr jcn ngm pdi rrx nrn pom omi tgk roh xyl njf hqc oot emr izq hqp fnt jvq tks hqm boo ckm nvo zjh iqe aup xfi eqr jea utl axj apv chs ldn gaz
azb lxt ufi max nbc gaa csg ewr ifq zmy nad jek nvz nuh jde gzl xrp cao nka ygy vft lmi xjc fkx pkc mef ybq gnp rbh dww hxm yty nis xsj oht nvz bsg ysv hyh dcx msh tmt